Etkinliklerimiz


2014'e Merhaba Yılbaşı Eğlencesi

 30 Aralık 2013 tarihinde, düzenlenen ''2014' e Merhaba '' Yılbaşı Partisi'nde, İzmir İlimizin en iyi müzisyenleri dostlarımızla güzel bir yılbaşı eğlencesi yapıldı. Konuklarımızla hep birlikte eğlendik. Etkinliğin en dikkat çekici yanı ise; bazı konuklarımızın dansözü bile hayrete düşüren oyunları oldu. 
2013 Yaşlılar Haftası Etkinliği

22-24 Mart 2013 tarihleri arasında Yaşlılar Haftası nedeniyle Balçova KİPA Alış Veriş Merkezinde         '' Yaş Yetmiş İş Bitmemiş '' adlı el sanatları sergisi
El Sanatları ve Resim Sergisi

İdil Yaşlı Bakım ve Dinlenme Evi sakinlerinin el sanatları ve resim sergisi (30.06.2011)
Bayram buluşması ve mangal partisi

güzel bir bayram hatırası
İnciraltı sahil gezimiz

Kuruluşumuz etkinliklerinden biri olan şehir gezilerimiz Ağustos ayından itibaren başlamıştır.İlk gezimiz 08.08.2011 tarihinde Sahilevleri ve İnciraltına yapılmıştır.Servis araçlarımızla yapılan sahil turundan sonra İnciraltı Çifte Kumrular Cafe Restaruantda güzel bir ziyafet ve ardından gün batımında çaylarımızı yudumlayıp mutlu yuvamız İdile geri döndük.
Resim faaliyetleri (haftada iki kez deneyimli öğretmen eşliğinde)Elişi faaliyetleri (haftada iki kez deneyimli öğretmen eşliğinde)Tiyatro etkinlikleriMüzik faaliyetleri (Türk Sanat Müziği Koro çalışması)Hemşire nezaretinde günlük fiziksel egzersizlerDoğa gezileriBahçe, çiçek düzenleme çalışmalarıMüzisyen katılımıyla sakinlerimize ve yakınlarına düzenlenen eğlencelerimizSatranç-dama-tavla karşılaşmaları


 
08 -10 Nisan 2016 tarihleri arasında Balçova KİPA Alış Veriş Merkezinde '' YETMİŞİNDE GENÇ KALANLARIN 2016 YILI EL SANATLARI SERGİSİ '' ürün ve eserleri sergilenecektir. Sergimizin 08 Nisan 2016 tarihinde, saat: 14.00 te yapılacak olan açılış törenine tüm yakınlarımız davetlidir.
» Devamı