Hakkımızda

İdil Yaşlı Bakım ve Dinlenme Evi, 1999 yılından bu yana dinç yaşlılara, alzheimer, demans'lı, felçli, yatalak yaşlı ve hastalarımıza uzman kadrosuyla Güzelbahçe'de bakım ve huzurevi hizmeti vermektedir.

Güller ve çam ağaçlarıyla donatılmış bahçe içerisinde, iki adet triplex binada sakinlerimiz; bir yandan İzmir İmbatı'nı kucaklayan deniz manzaralı, aydınlık odalarıyla bir yandan da dağ manzarasıyla buluşan doğayı doyasıya yaşama olanağı bulmaktadır.

Sevgiyi temel alan, saygıyı özümsemiş, hijyen konusunda ödün vermeyen ilkelerimiz doğrultusunda yaklaşım gösteren personelimizle birlikte, 62 kapasiteli kuruluşumuz evde yaşamı aratmayacak kadar sıcak ve konforlu bir yuva sunmaktadır.

Geriatri konusunda deneyimli psikoloğumuz yönetiminde; sosyal çalışmacımız, dahiliye uzmanı doktorumuz, fizyoterapistimiz, hemşirelerimiz, sertifikalı yaşlı bakım elemanlarımız, sertifikalı aşçımız ile birlikte hizmetlerimiz sürmektedir.


Yeni misafirlerimizi bizimle tanışmaya bekliyoruz


 
08 -10 Nisan 2016 tarihleri arasında Balçova KİPA Alış Veriş Merkezinde '' YETMİŞİNDE GENÇ KALANLARIN 2016 YILI EL SANATLARI SERGİSİ '' ürün ve eserleri sergilenecektir. Sergimizin 08 Nisan 2016 tarihinde, saat: 14.00 te yapılacak olan açılış törenine tüm yakınlarımız davetlidir.
» Devamı